Home         O nás         E-SHOP         Drogerie         Parfumerie         Papírnictví         Barvy laky
Spina.cz na Facebooku

Barvy, laky

Vítejte v zavedené prodejně s nátěrovými hmotami!

V našem Příbramském obchodu „Prodejna barev“, naleznete velký výběr nátěrových hmot na dřevo, kov i jiné podklady. Nabízíme malířské barvy, fasádní nátěry, průmyslové polyuretanové a epoxidové, alkyduretanové systémy , k dostání je rovněž nejrůznější ředidla, lepidla, pomůcky pro řemeslníky, štětce válečky a široký chemický sortiment.
Od 1.03.2011 jsme součástí prodejní sítě „Prodejna barev“.
Vlastníme tónovací systém Primalex a Tikkurila jak pro dekorativní tak i průmyslové barvy. Samozřejmostí je u nás spektrofotometr, kterým dokážeme namíchat jakýkoli odstín z přineseného vzorku, nebo např. ofocení fasády přímo na Vašem domě.
V našem sortimentu naleznete např. výrobky: Luxol, Dulux, Balakryl, Eternal, Universál, Motip, Soudal, Henkel, Hostagrund – Hammerite, Primalex, Remal..
Tónované barvy Primalex: Procolor, a Tikkurila: Miranol, Empire, Unica, Optiva, Finngard, Temalac, Temadur atd.
Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v prodejně Barvy-laky, Pražská 32, Příbram.

Úvodní stránka
O nás
Kontakty
Přejít do e-shopu
Novinky
Slevy, akce
Obchodní podmínky
Registrace
Drogerie Příbram
Drogerie Dobříš
Parfumerie Příbram
Parfumerie Dobříš
Prodejna
Sortiment
Tónovací studio
  Prodejna
Barvy Laky - Prodejna
  Sortiment
Barvy Laky - Sortiment
  Tónovací studio
Barvy Laky - Tónovací studio
  Význam barev
Barvy Laky - Význam barev
  Základy míchání barev
Barvy Laky - Základy míchání barev
  Poradna
Barvy Laky - Poradna
  Kontakt
Barvy Laky - Kontakt

O nás

HISTORIE

Naše firma byla založena v roce 1992 mým otcem, který v obchodě působí již od svého mládí a navázal tak na rodinnou tradici mého dědy, který vlastnil velkoobchod a továrnu na výrobu papírenského zboží v Novém Kníně. V dubnu roku 1992, jsme po odkoupení objektu v Pražské ulici a následné rekonstrukci, při které došlo k rozšíření prodejní plochy, skladovacích prostor a zázemí, otevřeli prodejny papírnictví a barev-laků. Současně jsme již ve vedlejším objektu úspěšně provozovali prodejnu drogerie, která má v Příbrami velikou tradici. Rok 1994 byl důležitým ve vývoji naší firmy, byl zakoupen tónovací stroj na barvy finské firmy Tikkurila. Pro zajímavost - jednalo se o jeden z prvních strojů v republice. V následujících letech jsme pořídily přenosný spektrofotometr, tónovací stroj pro průmyslové barvy a od firmy Primalex stroj na tónování dekorativních barev. V roce 1998 jsme se kapacitních důvodů přestěhovali do nově postaveného kolorovacího centra.

SOUČASNOST

V současnosti provozujeme dvě prodejny drogerie TETA, parfumerie, papírnictví a specializovanou prodejnu barev a laků včetně kolorovacího centra. Najdete nás v Příbrami a v Dobříši. Naše prodejny jsou postupně modernizovány tak, abychom zachovali vysoký standard nabízených služeb. Snažíme se každý den připravit pro naše zákazníky zajímavé a cenově výhodné nabídky, které Vám pravidelně doručujeme do vašich schránek formou letáků ( např. Teta, barevný ráj, atd). Dále pro věrné zákazníky máme Zákaznické kluby jako jsou Teta, Loreál a vlastní slevový program. Mezi naše zákazníky patří také drobní živnostníci, úřady, školy a firmy, kterým nabízíme množstevní slevy a rozvoz zboží na místo určení zdarma. V roce 2009 začali prodávat formou eshopu, tento prodej se po několikaměsíčním provozu jeví velice úspěšný.

BUDOUCNOST

Do budoucna se chceme věnovat moderním formám prodeje jako je eshop, který chceme neustále rozšiřovat a zdokonalovat. Dále je pro nás z hlediska dalšího rozvoje důležitá expanze i do dalších měst nejenom našeho okresu, kde chceme provozovat prodejny drogerie formátu Teta.

S úctou: Martin Špína
Jednatel firmy

Špína a synové s.r.o. Špína a synové s.r.o. Špína a synové s.r.o. Špína a synové s.r.o. Špína a synové s.r.o. Špína a synové s.r.o.
  Vzorník RALVzorník RAL   Vzorník NCSVzorník NCS
Barvy Laky - Parkování
Barvy Laky - Měření odstínu
Barvy Laky - Zákaznická karta

Home   O nás   E-shop   Drogerie   Parfumerie   Papírnictví   Barvy-laky   Ke stažení  

spina.cz