Home         O nás         E-SHOP         Drogerie         Parfumerie         Papírnictví         Barvy laky
Spina.cz na Facebooku

Barvy, laky

Vítejte v zavedené prodejně s nátěrovými hmotami!

V našem Příbramském obchodu „Prodejna barev“, naleznete velký výběr nátěrových hmot na dřevo, kov i jiné podklady. Nabízíme malířské barvy, fasádní nátěry, průmyslové polyuretanové a epoxidové, alkyduretanové systémy , k dostání je rovněž nejrůznější ředidla, lepidla, pomůcky pro řemeslníky, štětce válečky a široký chemický sortiment.
Od 1.03.2011 jsme součástí prodejní sítě „Prodejna barev“.
Vlastníme tónovací systém Primalex a Tikkurila jak pro dekorativní tak i průmyslové barvy. Samozřejmostí je u nás spektrofotometr, kterým dokážeme namíchat jakýkoli odstín z přineseného vzorku, nebo např. ofocení fasády přímo na Vašem domě.
V našem sortimentu naleznete např. výrobky: Luxol, Dulux, Balakryl, Eternal, Universál, Motip, Soudal, Henkel, Hostagrund – Hammerite, Primalex, Remal..
Tónované barvy Primalex: Procolor, a Tikkurila: Miranol, Empire, Unica, Optiva, Finngard, Temalac, Temadur atd.
Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v prodejně Barvy-laky, Pražská 32, Příbram.

Úvodní stránka
O nás
Kontakty
Přejít do e-shopu
Novinky
Slevy, akce
Obchodní podmínky
Registrace
Drogerie Příbram
Drogerie Dobříš
Parfumerie Příbram
Parfumerie Dobříš
Prodejna
Sortiment
Tónovací studio
  Prodejna
Barvy Laky - Prodejna
  Sortiment
Barvy Laky - Sortiment
  Tónovací studio
Barvy Laky - Tónovací studio
  Význam barev
Barvy Laky - Význam barev
  Základy míchání barev
Barvy Laky - Základy míchání barev
  Poradna
Barvy Laky - Poradna
  Kontakt
Barvy Laky - Kontakt

Barvy a Laky - tónovací studia

Tónovací studio Barev Primalex a Tikkurila

Mícháme na počkání barvy, interiérové, fasádní, lazurovací, emailové, vnitřní, venkovní atd. Vše, na co jsi jen vzpomenete!

Tikkurila
Lidé vždy natírali, minimálně za posledních 10 000 let.
Barva má pozitivní vliv na okolí vytvořené člověkem. Malování je dovednost ovládaná všemi společnostmi světa. Barva chrání materiály, stavby a zdobí obytné a kancelářské budovy. Cílem fa. Tikkurila je uspokojit touhu lidí po dekoraci a ochraně. O barvě víme vše i to, čeho je s ní možné dosáhnout. Od založení v roce 1862 Tikkurila vyvíjí, prodává a vyrábí barvy a nátěry pro veřejnost, profesionální malíře i průmyslové uživatele. Dnes jsou výrobní linky v sedmi evropských zemích a prodejní jednotky v šesti dalších. Tikkurila je částí mezinárodní chemicko-průmyslové skupiny Kemira.

Nejznámější výrobky: Miranol, Empire, Everal, Optiva, Pansarimali, Vinha, Unica atd.

Tikkurila Temaspeed (průmyslové barvy, profi kvalita)

Kovové povrchy
Při řešení problémů povrchové úpravy využívá společnost Tikkurila svých více než 100 let zkušeností ve vývoji a aplikaci povrchových nátěrů. Tým pracovníků Tikkurila pro odborné poradenství a řešení problémů pomáhá zajistit přesnou specifikaci, přímočarou aplikaci a esteticky uspokojivý, vysoce trvanlivý výsledek.
Při plnění svého závazku trvale se věnovat výzkumu společnost Tikkurila neustále vyvíjí inovační výrobky, které mají lepší ochranné vlastnosti a přitom potřebují menší počet nátěrů, čímž se šetří náklady, a zároveň vyhovují stanoveným cílům v ochraně životního prostředí.

Nejpoužívanější výrobky: Temalac, Temacoat, Temadur, Europrimer, Diccoplast atd.

Primalex Procolor

Pro profesionální obarvování vnitřních nátěrů, fasádních barev, omítek, vodou ředitelných a syntetických barev vyvinul Primalex a.s. speciální Kolorovací systém Primalex Procolor, ve kterém se tzv. báze Primalex Procolor obarvují na počítačem řízeném automatu velmi kvalitními pigmenty.
Nejpoužívanější výrobky: Primalex procolor.

Měření odstínu

Tónujeme dle veškerých dostupných vzorníků barev z celého světa. Přejete si odstín podle obrázku z časopisu nebo podle barvy Vaší dlažby či původního nátěru? Není problém! Máme spektrofotometr! Váš přinesený vzorek nascanujeme a vyrobíme na počkání požadovaný odstín do laku, emailu, fasádní i interiérové barvy či omítky. Poradenská činnost, technologické postupy.

Barvy a Laky Barvy a Laky

  Vzorník RALVzorník RAL   Vzorník NCSVzorník NCS
Barvy Laky - Parkování
Barvy Laky - Měření odstínu
Barvy Laky - Zákaznická karta

Home   O nás   E-shop   Drogerie   Parfumerie   Papírnictví   Barvy-laky   Ke stažení  

spina.cz