Home         O nás         E-SHOP         Drogerie         Parfumerie         Papírnictví         Barvy laky
Spina.cz na Facebooku

Barvy, laky

Vítejte v zavedené prodejně s nátěrovými hmotami!

V našem Příbramském obchodu „Prodejna barev“, naleznete velký výběr nátěrových hmot na dřevo, kov i jiné podklady. Nabízíme malířské barvy, fasádní nátěry, průmyslové polyuretanové a epoxidové, alkyduretanové systémy , k dostání je rovněž nejrůznější ředidla, lepidla, pomůcky pro řemeslníky, štětce válečky a široký chemický sortiment.
Od 1.03.2011 jsme součástí prodejní sítě „Prodejna barev“.
Vlastníme tónovací systém Primalex a Tikkurila jak pro dekorativní tak i průmyslové barvy. Samozřejmostí je u nás spektrofotometr, kterým dokážeme namíchat jakýkoli odstín z přineseného vzorku, nebo např. ofocení fasády přímo na Vašem domě.
V našem sortimentu naleznete např. výrobky: Luxol, Dulux, Balakryl, Eternal, Universál, Motip, Soudal, Henkel, Hostagrund – Hammerite, Primalex, Remal..
Tónované barvy Primalex: Procolor, a Tikkurila: Miranol, Empire, Unica, Optiva, Finngard, Temalac, Temadur atd.
Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v prodejně Barvy-laky, Pražská 32, Příbram.

Úvodní stránka
O nás
Kontakty
Přejít do e-shopu
Novinky
Slevy, akce
Obchodní podmínky
Registrace
Drogerie Příbram
Drogerie Dobříš
Parfumerie Příbram
Parfumerie Dobříš
Prodejna
Sortiment
Tónovací studio
  Prodejna
Barvy Laky - Prodejna
  Sortiment
Barvy Laky - Sortiment
  Tónovací studio
Barvy Laky - Tónovací studio
  Význam barev
Barvy Laky - Význam barev
  Základy míchání barev
Barvy Laky - Základy míchání barev
  Poradna
Barvy Laky - Poradna
  Kontakt
Barvy Laky - Kontakt

Barvy a Laky - tónovací studia

ASTRAVERNICI

ASTRAVERNICI Vám nabízí kvalitní řadu barev, laků a mořidel pro Vaše dřevo.

Interiér

Polifond 30-E
Dvousložkový, polyurethanový základový lak. Určen k povrchovým úpravám dřeva pro vnitřní prostředí. Určen k vertikální i horizontální stříkání nábytku i nábytkových dílců.Vzhledem k nestékavé úpravě vhodný i k jednovrstvému základování upravovaných ploch.

Finipur 609/30
Dvousložkový polyurethanový vrchní lak. Určen k povrchovým úpravám dřeva pro vnitřní prostředí.
Poskytuje nežloutnoucí lakový film, je proto vhodný i pro velmi světle mořené dřevěné plochy. Je vhodný pro vertikální i horizontální stříkání nábytku i nábytkových dílců, židlí i stolových desek. Vyznačuje se dobrou plnivostí, vynikajícím rozlívej a rovnoměrnou tvorbou lakového filmu. Poskytuje povrch s dobrou vrypovou tvrdostí.

Astra B-43 Tužidlo do polyurethanových laků

Maxthinner 203 Kvalitní ředidlo pro polyurethanové nátěrové hmoty. Neobsahuje rozpouštědla na bázi chlorovaných uhlovodíků ani recyklovaných organických sloučenin.

Isocel 50 G/20 Jednosložkový nitrokombinační lak. Určen k povrchovým úpravám dřeva pro vnitřní prostředí. je vhodný pro vertikální i horizontální stříkání nábytku, nábytkových desek, tvarových dílců i různých nábytkových prvků. Vyniká dobrou plnivostí a současně vyhovuje požadavku snižování nákladů na povrchovou úpravu v nábytkářské výrobě. Vyznačuje se širokou škálou aplikací v dokončování výrobků ze dřeva určených pro vnitřní prostředí.

UNICOLOR mořící systém je novou generací barviv, určených ke kolorování dřeva, která jsou rozpuštěna ve vysoké koncentraci v bivalentním roztoku. Tento roztok je ředitelný vodou nebo rozpouštědlem (nejčastěji je používán aceton).Jsou vhodná ke kolorování všech dřevin. Ačkoliv nejsou určena k barvení dřevěných povrchů přímo vystavených povětrnosti, jsou vysoce světlostálá. Je vhodný pro aplikaci stříkáním i pro nanášení houbou nebo štětcem je taky možné.Vhodnou metodou je i máčení. Ve většině případů je původní mořidlový koncentrát ředěn vodou nebo ředidlem v poměru 1:8 až 1:10. Unicolor mořidla jsou přetíratelná laky nitrocelulózovými, polyurethanovými, kyselinoutvrditelnými, vodouředitelnými a také, po nástřiku vhodného základu, i laky polyesterovými.

Exteriér

Oleje a vosky na dřevo Astraxil Cerato – vosk na dřevo Je určen k ochraně a dekorativním nátěrům dřeva vystaveného extrémním povětrnostním vlivům. Vytváří polomatný voskový povrch, takže dřevo působí přirozeně, jako by zůstalo v neupravené, přírodní podobě. Je tvořen směsí syntetických a přírodních olejů a isoparafinických pryskyřic, představuje tak jednu z nejodolnějších substancí v povětrnosti vůbec. vosk je vhodný pro aplikaci štětcem i válečkem. je doporučen k povrchovým úpravám rozmanité škály výrobků ze dřeva jak z hlediska jejich uplatnění tak i použité dřeviny. Použití: Dřevěné dekorativní a izolační obklady staveb, rodinné domy ze dřeva, sruby, fasádové dekorativní prvky ze dřeva, dřevěné podbití střech, okenice, shrnovací okenní clony – žaluzie, balkónové konstrukce, dětská hřiště, zahradní nábytek, dřevěné ploty, ohrady, vrata atd.

Astraxil – venkovní olej na dřevo prostředek založený na bázi alkydových olejů, určený k ochraně a dekorativním nátěrům dřeva vystaveného extrémním povětrnostním vlivům. Během zpracování je snadno absorbován dřevem a na jeho povrchu vytváří souvislou vrstvu pigmentů chránících dřevo před rozkladným UV zářením. Prostředek ASTRAXIL obsahuje účinné biocidní prostředky bránící rozvoji dřevorozkladných mikroorganismů. Použití:. Dřevěné dekorativní a izolační obklady staveb, rodinné domy ze dřeva, sruby, fasádové dekorativní prvky ze dřeva, dřevěné podbití střech, balkónové konstrukce včetně zábradlí a balustrád, okenice, shrnovací okenní clony – žaluzie, zahradní nábytek Obvykle se používá v systému ve spojení s venkovním lazurovacím voskem ASTRAXIL CERATO

  Vzorník RALVzorník RAL   Vzorník NCSVzorník NCS
Barvy Laky - Parkování
Barvy Laky - Měření odstínu
Barvy Laky - Zákaznická karta

Home   O nás   E-shop   Drogerie   Parfumerie   Papírnictví   Barvy-laky   Ke stažení  

spina.cz