Home         O nás         E-SHOP         Drogerie         Parfumerie         Papírnictví         Barvy laky
Spina.cz na Facebooku

Barvy, laky

Vítejte v zavedené prodejně s nátěrovými hmotami!

V našem Příbramském obchodu „Prodejna barev“, naleznete velký výběr nátěrových hmot na dřevo, kov i jiné podklady. Nabízíme malířské barvy, fasádní nátěry, průmyslové polyuretanové a epoxidové, alkyduretanové systémy , k dostání je rovněž nejrůznější ředidla, lepidla, pomůcky pro řemeslníky, štětce válečky a široký chemický sortiment.
Od 1.03.2011 jsme součástí prodejní sítě „Prodejna barev“.
Vlastníme tónovací systém Primalex a Tikkurila jak pro dekorativní tak i průmyslové barvy. Samozřejmostí je u nás spektrofotometr, kterým dokážeme namíchat jakýkoli odstín z přineseného vzorku, nebo např. ofocení fasády přímo na Vašem domě.
V našem sortimentu naleznete např. výrobky: Luxol, Dulux, Balakryl, Eternal, Universál, Motip, Soudal, Henkel, Hostagrund – Hammerite, Primalex, Remal..
Tónované barvy Primalex: Procolor, a Tikkurila: Miranol, Empire, Unica, Optiva, Finngard, Temalac, Temadur atd.
Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v prodejně Barvy-laky, Pražská 32, Příbram.

Úvodní stránka
O nás
Kontakty
Přejít do e-shopu
Novinky
Slevy, akce
Obchodní podmínky
Registrace
Drogerie Příbram
Drogerie Dobříš
Parfumerie Příbram
Parfumerie Dobříš
Prodejna
Sortiment
Tónovací studio
  Prodejna
Barvy Laky - Prodejna
  Sortiment
Barvy Laky - Sortiment
  Tónovací studio
Barvy Laky - Tónovací studio
  Význam barev
Barvy Laky - Význam barev
  Základy míchání barev
Barvy Laky - Základy míchání barev
  Poradna
Barvy Laky - Poradna
  Kontakt
Barvy Laky - Kontakt

Barvy a Laky - tónovací studia

Klumpp

Klumpp Coatings vyrábí vysoce kvalitní nátěrové hmoty, které vyhovují soudobým trendům v oblasti aplikačních technologií.

Oil-Wax impregnation
Olej - voskový prostředek na dřevo s hloubkovou ochranou
Prostředek Oil-Wax je založen na bázi syntetických a přírodních vosků. Vyznačuje se velmi dobrou penetrací do všech druhů dřevin. Je obecně určen pro povrchovou úpravu rozmanité škály výrobků ze dřeva. Je zvláště vhodný pro tvorbu odolné povrchové úpravy podlah a dřevěných schodů. Snadno se nanáší jak ručně za použítí jednoduchých pomůcek, tak i strojově zvláště na větších plochách. Oil – Wax se dodává čirý, případně tónovaný do přírodních odstínů.

Oil –Wax High Solid
Voskový prostředek na podlahy a dřevěné schody
je vysokosušinový prostředek založený na bázi syntetických a přírodních vosků určený pro povrchovou úpravu dřevěných podlah, zejména parketových ale i palubových a dřevěných schodů. Snadno se nanáší jak ručně za použítí jednoduchých pomůcek, tak i strojově zvláště na větších plochách. High Solid Oil – Wax se dodává čirý, případně tónovaný do přírodních odstínů.

Hydroplast ? PU
Vodouředitelný, polyurethanový lak na podlahy a dřevěné schody
Vodouředitelný, polyurethanový lak určený k povrchovým úpravám zátěžových ploch, jako jsou např. parketové podlahy a dřevěné schody. Hydroplast® PU je možno nanášet jako základní i vrchní vrstvu. Lak je nežloutnoucí, je možná jeho aplikace i na světlých a bělených dřevinách. je prost těžkých kovů a formaldehydu. Odolnost proti potu a slinám odpovídá normě DIN 53160. Dle ČSN 74 4507 Hydroplast PU splňuje podmínky protikluznosti pro chůzi po horizontální komunikaci za sucha i za mokra a zároveň splňuje podmínky protikluznosti za sucha i za mokra stanovené ČSN 74 4507 pro chůzi po schodech i požadavek stanovený pro hranu schodu.Provedení mat a pololesk

Hydro Parquet Sealer
polyurethanový lak na dřevěné podlahy vystavené silné zátěži
Pružný, vodouředitelný lak určený k povrchovým úpravám dřev. podlah s vysokou mechanickou zátěží. Je možno ho nanášet jako základní i vrchní vrstvu. HPS je vhodný pro povrchovou úpravu podlah veřejných budov, kanceláří, restaurací aj. je prost těžkých kovů a formaldehydu. Odolnost proti potu a slinám odpovídá normě DIN 53160. Dle ČSN 74 4507. Splňuje podmínky protikluznosti pro chůzi po horizontální komunikaci za sucha i za mokra a zároveň splňuje podmínky protikluznosti za sucha i za mokra stanovené ČSN 74 4507 pro chůzi po schodech i požadavek stanovený pro hranu schodu.Provedení pololesk

Hydro 2- Component Parquet Sealer
Dvousložkový polyuretanový lak na podlahy vystavené extrémně silné zátěži.
Pružný, vodouředitelný lak určený k povrchovým úpravám dřev. podlah s extrémně vysokou mechanickou zátěží. Lakový film je vysoce elastický a houževnatý. Je možno nanášet jako základní i vrchní vrstvu. Je vhodný pro povrchovou úpravu podlah veřejných budov, kanceláří, supermarketů, restaurací aj. Je prost těžkých kovů a formaldehydu. Odolnost proti potu a slinám odpovídá normě DIN 53160. Dle ČSN 74 4507. Splňuje podmínky protikluznosti pro chůzi po horizontální komunikaci za sucha i za mokra a zároveň splňuje podmínky protikluznosti za sucha i za mokra stanovené ČSN 74 4507 pro chůzi po schodech i požadavek stanovený pro hranu schodu.Provedení pololesk, polomat

Ke všem produktům si vyžádejte Technické listy produktu pro správný postup při aplikaci výrobků značky Klumpp

  Vzorník RALVzorník RAL   Vzorník NCSVzorník NCS
Barvy Laky - Parkování
Barvy Laky - Měření odstínu
Barvy Laky - Zákaznická karta

Home   O nás   E-shop   Drogerie   Parfumerie   Papírnictví   Barvy-laky   Ke stažení  

spina.cz