Home         O nás         E-SHOP         Drogerie         Parfumerie         Papírnictví         Barvy laky
Spina.cz na Facebooku

Barvy, laky

Vítejte v zavedené prodejně s nátěrovými hmotami!

V našem Příbramském obchodu „Prodejna barev“, naleznete velký výběr nátěrových hmot na dřevo, kov i jiné podklady. Nabízíme malířské barvy, fasádní nátěry, průmyslové polyuretanové a epoxidové, alkyduretanové systémy , k dostání je rovněž nejrůznější ředidla, lepidla, pomůcky pro řemeslníky, štětce válečky a široký chemický sortiment.
Od 1.03.2011 jsme součástí prodejní sítě „Prodejna barev“.
Vlastníme tónovací systém Primalex a Tikkurila jak pro dekorativní tak i průmyslové barvy. Samozřejmostí je u nás spektrofotometr, kterým dokážeme namíchat jakýkoli odstín z přineseného vzorku, nebo např. ofocení fasády přímo na Vašem domě.
V našem sortimentu naleznete např. výrobky: Luxol, Dulux, Balakryl, Eternal, Universál, Motip, Soudal, Henkel, Hostagrund – Hammerite, Primalex, Remal..
Tónované barvy Primalex: Procolor, a Tikkurila: Miranol, Empire, Unica, Optiva, Finngard, Temalac, Temadur atd.
Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v prodejně Barvy-laky, Pražská 32, Příbram.

Úvodní stránka
O nás
Kontakty
Přejít do e-shopu
Novinky
Slevy, akce
Obchodní podmínky
Registrace
Drogerie Příbram
Drogerie Dobříš
Parfumerie Příbram
Parfumerie Dobříš
Prodejna
Sortiment
Tónovací studio
  Prodejna
Barvy Laky - Prodejna
  Sortiment
Barvy Laky - Sortiment
  Tónovací studio
Barvy Laky - Tónovací studio
  Význam barev
Barvy Laky - Význam barev
  Základy míchání barev
Barvy Laky - Základy míchání barev
  Poradna
Barvy Laky - Poradna
  Kontakt
Barvy Laky - Kontakt

Barvy Laky - poradna

Zeptejte se nás:

Informace o zpracování osobních údajů
Na Váš dotaz odpovíme jak jen to bude možné (PO-PÁ 8-18, SO 8-12)Barvy Laky - poradna15.11. 2016 07:31

Dodrý den,máte 9 litrový líh technický a za kolik Kč.
Dobrý den. Líh technický máme v balení 9lt skladem za cenu 569,-kč včetně DPH. Cena je platná k 15.11.2016. S pozdravem team barvy-laky.

Barvy Laky - poradna02.07. 2016 14:07

Dobrý den ,kterou barvu doporučujete na staré dřevo (okno na západ) na které prší? Měl by to být odstín slonová kost a pak palisandr bych potřeboval. Rád bych něco co se do dřeva napustí a neodprýskne se. Myslel jsem fermež ale četl jsem že před dalším nátěrem je potřeba čekat třeba více jak rok než řádně proschne do hloubky aby pak nevznikly pod vrchním nátěrem bubliny.
Dobrý den, barvu na okno v odstínu slonová kost nabízíme TEHO WINDOW PAINT Alkyd-olejová barva, která je zaměřená na nátěry Okenních rámů , dveří a dřevěné konstrukce ve venkovním prostředí. P ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna13.05. 2016 11:21

Dobrý den,

chci se zeptat, pořídili jsme si barvu na dřevěný plot (několik let starý, již natřený na tmavě zeleno, nyní obroušený - s tím, že místy barva zůstala). Jedná se o barvu 34 PX LAZURA SYNT., tenkovrstvá TEN BZB (odstín PX 055). Barva nám, ale nechytla jak jsme si představovali, je příliš tmavá (není jako na vzorníku).

Chtěla bych se poradit, zda by pomohlo použít podkladovou barvu - bílou, aby se odstín zesvětlil a barva sjednotila.
Prosím o doporučení nějaké barvy.

Děkuji.

S pozdravem
Barabášová

Dobrý den, každý vzorník je pouze orientační jelikož výsledný odstín ovlivňuje několik faktorů např. druh dřeva (na každém druhu dřeviny může být odstín odlišný). Pro zesvětlení lazury ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna02.05. 2016 23:17

Dobrý den,chtěla bych se zeptat z jakých barev je možno docílit odstín CARIBEAN SEA.Díky Alice
Dobrý den. Vámi požadovaný odstín neznáme? Každý výrobce má jiné názvy odstínů a jiné číslovaní. Není výjimkou že i stejný název odstínu od různých výrobců má velký rozdíl odstínu. Zdali máte p ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna15.04. 2016 13:32

Dobrý den, designérka doporučila do dětského pokoje mentolovou barvu. Je na trhu od výrobce přímo tento odstín nebo ho docílím smícháním odstínů? Prosím uvést i jakých. Děkuji! Linda
Dobrý den, Vámi uvedený odstín přímo od výrobce nedostáváme, jelikož hotové odstíny mají malou škálu odstínu, ale je možno ji namíchat na tónovacím stroji kde si můžete vybrat z velkého množst ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna23.02. 2016 11:22

Dobrý den, můj dotraz se týká barvy slonová kost. Z jakých barev se míchá a čeho docílím přidáním žluté, nebo červené barvy. Pokouším se experimentovat na fasádě chaty.
Děkuji za Váš čas
Pohořelý Karel
Plzeň

Dobrý den. Odstínu slonové kosti (ČSN 6003) docílíte přidáním nepatrného množství okru do bílého odstínu. S pozdravem barvy-laky..

Barvy Laky - poradna20.10. 2015 11:52

Dobrý den.Nechal jsem si namíchat čokoládově hnědou barvu v Hornbachu, č.90.04.03, po nátěru v zorku doma na stěnu, by si manželka přála barvu tmanší, jsem schopen ji doma domíchat?Otec byl malířem pokojů,on by to uměl, bohužel před měsícem již umřel.
Můžete mi, prosím, poradit?
Za odpověď Vám předem děkuji
S pozdravem Zdeněk

Dobrý den, ..jedna z možností jak získat tmavší odstín je zkusit přidat tm.hnědou tónovací barvu, která by mohla odstín o trochu ztmavit. Neznáme přesnou specifikaci barvy kterou Vám namíchali ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna18.10. 2015 11:28

Dobrý den, chci se zeptat jak mohu zvednout lesk u laku provedeného syntetickou barvou (stáří nástřiku 2 měsíce)lak nemá lesk? leštěnka na nové laky? nebo spíše použít pro staré laky, která patrně zbrousí nerovnosti? Nebo je možné koupit bezbarvý syntetický lak s vysokým leskem? Co my můžete doporučit. Děkuji za Váš čas
Dobrý den, Bezbarvý lak způsobí nepatrné zažloutnutí odstínu! První a jednodušší možnost je zkusit použít leštěnku na nové laky, popř. leštěnku na starší laky která je lehce brusná, pokud lešt ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna30.07. 2015 10:58

Dobrý den,
jaký mohu použít lak na opravu dřevěných schodů, tyto schody byly udajně před xxx lety natřeny vodním lakem.
Děkuji za odpověď Čel.

Dobrý den. Zdali to není překlep (vodní - lodní) a jsou schody opravdu natřeny vodou ředitelným lakem, stačí schody přebrousit a natřít zátěžovým dispersním lakem, např. Polyurex V-160x, který ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna28.06. 2015 13:45

Dobrý den, bydlíme v paneláku a nechceme zateplit fasádu, ale nějak barevně natřít či ošetřit. Co mi doporučíte? Jaké fasádní barvy?
Hlavně aby dům dýchal. Děkuji Geryk

Dobrý den. Záleží jakou fasádu máte a v jakém je stavu? Nejlepší bude, zastavit se u nás na prodejně a osobně se domluvit na postupu a výběru barvy. S pozdravem barvy-laky.

Barvy Laky - poradna13.06. 2015 16:30

Dobrý den, prosím o radu. Sousedé v domě si dali nová plastová okna / zlatý dub/ a já mám bílá špaletová okna, která nechci měnit za plastová, ale chtěla bych je natřít z venku tak, abych je barvou přizpůsobila plastovým. Koupila jsem si hnědý Eternal Provital, ale je moc tmavý a jiný odstín hnědé se nevyrábí, prosím, můžu ho smíchat s jinou barvou Eternalu a s jakou, abych hnědou barvu trochu zesvětlila? Děkuji předem za Vaši odpověď
Dobrý den, barvu Eternal Revital je možné míchat s odstíny mezi sebou. K zesvětlení můžete použít bílý odstín Eternal Revital který se vyrábí i 0,35kg a nebo si můžete na prodejně vybrat ze ši ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna16.05. 2015 19:02

Zdravim.Mam dotaz mam svetle zelenou barvu akrylovou,potřebovala bych ji ztmavim.Co mi doporučite?Mam ji 30kg.Můžete poradit jaký odstim mi ji ztavi? Děkují.(je to na fasádu)
Dobrý den, pro ztmavení je možné použít akrylátovou tónovací barvu ( nejlépe od stejného výrobce jako je barva kterou máte) popř. adekvátní náhradu. Nebo můžete navštívit naše tónovací studio ..
Zobrazit celou odpověď1 2 3 4 5 6 7 8 9
  Vzorník RALVzorník RAL   Vzorník NCSVzorník NCS
Barvy Laky - Parkování
Barvy Laky - Měření odstínu
Barvy Laky - Zákaznická karta

Home   O nás   E-shop   Drogerie   Parfumerie   Papírnictví   Barvy-laky   Ke stažení  

spina.cz