Home         O nás         E-SHOP         Drogerie         Parfumerie         Papírnictví         Barvy laky
Spina.cz na Facebooku

Barvy, laky

Vítejte v zavedené prodejně s nátěrovými hmotami!

V našem Příbramském obchodu „Prodejna barev“, naleznete velký výběr nátěrových hmot na dřevo, kov i jiné podklady. Nabízíme malířské barvy, fasádní nátěry, průmyslové polyuretanové a epoxidové, alkyduretanové systémy , k dostání je rovněž nejrůznější ředidla, lepidla, pomůcky pro řemeslníky, štětce válečky a široký chemický sortiment.
Od 1.03.2011 jsme součástí prodejní sítě „Prodejna barev“.
Vlastníme tónovací systém Primalex a Tikkurila jak pro dekorativní tak i průmyslové barvy. Samozřejmostí je u nás spektrofotometr, kterým dokážeme namíchat jakýkoli odstín z přineseného vzorku, nebo např. ofocení fasády přímo na Vašem domě.
V našem sortimentu naleznete např. výrobky: Luxol, Dulux, Balakryl, Eternal, Universál, Motip, Soudal, Henkel, Hostagrund – Hammerite, Primalex, Remal..
Tónované barvy Primalex: Procolor, a Tikkurila: Miranol, Empire, Unica, Optiva, Finngard, Temalac, Temadur atd.
Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v prodejně Barvy-laky, Pražská 32, Příbram.

Úvodní stránka
O nás
Kontakty
Přejít do e-shopu
Novinky
Slevy, akce
Obchodní podmínky
Registrace
Drogerie Příbram
Drogerie Dobříš
Parfumerie Příbram
Parfumerie Dobříš
Prodejna
Sortiment
Tónovací studio
  Prodejna
Barvy Laky - Prodejna
  Sortiment
Barvy Laky - Sortiment
  Tónovací studio
Barvy Laky - Tónovací studio
  Význam barev
Barvy Laky - Význam barev
  Základy míchání barev
Barvy Laky - Základy míchání barev
  Poradna
Barvy Laky - Poradna
  Kontakt
Barvy Laky - Kontakt

Barvy Laky - poradna

Zeptejte se nás:

Informace o zpracování osobních údajů
Na Váš dotaz odpovíme jak jen to bude možné (PO-PÁ 8-18, SO 8-12)Barvy Laky - poradna27.07. 2013 21:49

Dobrý den,
chtěli bychom natřít náš starý, zrekonstruovaný dům fasádní barvou. Aktuálně má dům bílou fasádu neznámeho původu. Dům je postaven ze smíšeného zdiva, převážně vepřovic. Obáváme se, že penetrací a fasádním nátěrem se vnější stěny uzavřou a přestanou dýchat a uvnitř by se mohla vyskytnout plíseň a vlhkost. Prosím tedy o radu, jaký typ penetrace a fasádní barvy použít. Děkuji, Smolíková

Dobrý den, fasádní barva která má dobrou paropropustnost je např. PRIMALEX SILIKA - pro nátěry fasád s výbornou krycí schopností a paropropustností též dokonalá přilnavost k minerální ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna17.06. 2013 21:39

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na dobrou ochranu ocelového sloupu držíci přístřešek před domem. Jedná se mi o část pod urovní terenu, kde budou vrstvy Bestu pisku a štěrku. Sloup je zabetonován v patce.děkuji

Dobrý den. Dobrá kombinace na ocelové konstrukce, která bude zahrnuta štěrkem je např. základní barva Formex a vrchní nátěr lak asfaltový. Nebo když bude část konstrukce koukat ven tak jednošic ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna26.05. 2013 18:06

Dobrý den, můžu použít barvu Finngard Novasil na překrytí cca 7 let starého akrylátového nátěru (Primalex malvena) na starším rodinném domě? Fasáda je zcela v pořádku, stejného stáří jako akrylátový nátěr - dům ale nemá hydroizolaci... Díky za info.

Finngard Novasil

Dobrý den. Fingard Novasil je akryl-silikonová fasádní barva+ Fingard silikonová penetrace, která by měla být na nenatřené povrchy. Ve Vašem případě lze barva použít, ale bez penetrace. První, ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna06.05. 2013 15:59

Dobrý den chtěl bych namichat purpurovou barvu muzete mi poradit z jakych barev namicham purpurovou barvu?
Dobrý den. V tomto případě asi nemá smysl barvu míchat sám doma. Purpurová (známá též jako magenta nebo nachová) je barva vytvořená ze stejného poměru červeného a modrého světla. To je ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna25.04. 2013 09:11

Dobrý den,mám dotaz mícháte také barvy podle čísla v technickém průkazu? Jedná se o barvu číslo 4710 Královská modrá. Děkuji za Vaši odpověd a přeji hezký den.
Dobrý den. Barvu "modř královská" 4710 máme pouze ve spray, balení 150ml. Receptůru pro tónovací stroj v tomto odstínu nemáme. S pozdravem Barvy-laky.

Barvy Laky - poradna16.04. 2013 17:10

dobry den potrebuji ztmavit světly odstín červene jakoubarvu mam pridat děkuji
Dobrý den. Ztmavit sv. červený odstín lze vínově červeným nebo červenohnědým odstínem. Vše ale doporučuji nejdříve vyzkoušet v malém množství předem! S pozdravem Barvy-laky

Barvy Laky - poradna09.03. 2013 22:46

Dobrý den, chci se zeptat na to, jaké akrylové barvy jsou co se týče kvality ztráty sytosti barev časem - jejich vyblednutím - nejtrvanlivější. Je v tomto směru nějaké vodítko na výrobcích a jaké? A jak si stojí malířské akrylové barvy do interiérů v porovnání s malířskými uměleckými akrylovými barvami na obrazy? Děkuji Vám za odpověď. J.Lípa Praha
Dobrý den, níže uvedené barvy od firmy PRIMALEX a TIKKURILA mají dobrou světlostálost, ale záleží na vybraném odstínu jelikož je to v interiéru mají syté odstíny lepší světlostálost ne ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna25.02. 2013 15:20

Dobrý den,
prosím vás o radu, jak namíchat oranžovou barvu na nějaký tmavý odstín třeba zelené nebo hnědé. Jakou barvu mám přidat, aby vznikla barva nejblíže požadovanému odstínu. Konkrétně se jedná o syntetický email S 2013, odstín 7550. Děkuji předem za radu. S pozdravem Fejtek.

Dobrý den. Bohužel z oranžové 7550 (oranž návěstní) v žádném případě neuděláte zelenou a hnědou pouze světlou a to v případě že bude větší podíl hnědé (např.2880 hněď kaštanová) nežli oranžové. ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna04.02. 2013 09:59

dobrý den, ráda bych se zeptal, jak odstraním dehtové skvrny na komíně v obytné místnosti. Śpatným topením souseda se mi na komíně v půdním bytě objevily velké dehtové skvrny, které jsou i cítit. V komíně se již netopí,ale skvrny jsou cítit stále. Rád bych se zeptal, jakými prostředky bych tyto skvrny překryl. Děkuji moc za radu a hezký den Brejžek Filip
Dobrý den, na uvedený problém by se mohl použít nátěr DENIKOL tento nátěr slouží pro izolaci nikotinových a dehtových skvrn na stěnách a stropech, pro lepší vlastnosti nátěru je vhodná ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna02.01. 2013 15:26

Dobrý den, smrkové dřevo na pergole atd. jsem natřel alkydovou slabovrstvou lazurou Sokrates v odstínu TEAK. Na vrata a plot mám ale modřín a na toto dřevo je mi doporučována Tikkurila, kterou bych rád použil. Můžete mi poradit, jaké číslo barvy nebo jaká čísla barev Tikkurila odpovídají barvě TEAK u Sokratesu?
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, od firmy Tikkurila je na trhu např. VALTTI COLOR. http://www.tikkurila.cz/dekorativni_barvy/vyrobky/vyrobky_do_exterieru/drevene_ploty/valtti_color.1355.shtml Venkovní dřevě ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna11.11. 2012 17:45

Dobrý den, potřebuji poradit když mám doma zbylou jednosložkovou fasádní omítku-SILIKONTOP v barvě šedé -3275 jestli jde namíchat v jiný odstín který bych chtěl použít v interiéru a hlavně jaký odstín vznikne přimícháním jiné barvy např, červené ,modré, žluté nebo jiné. U bílé barvy je to jasné ale u šedé si nevím rady. Děkuji za odpověď.
Dobrý den.. Bohužel v tomto případě neporadíme. Níže uvedenou barvu neznáme a uvedenou číselnou vzorkovnici také ne. U silikonových a silikátových barev ( jak z názvu výrobku vyplývá) se většin ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna02.11. 2012 23:50

Dobrý den, prosím Vás o radu ohledně namíchání odstínu barvy.Zaujala mě značka barev FERRO COLOR. Má dobré krycí vlastnosti a spojuje v sobě barvu základovou i vrchní. Pouze má omezenou škálu barev. K mnou požadované barvě odstínu višňová tmavá byla nejblíže červenohnědá. A tak jsem ji koupil. Poraďte mi s jakou barvou stejné značky ji mám smíchat aby mi vznikla tmavočervená (ˇvišňová). Mnohokrát Vám děkuji za odpověď.

Honza Mlčoch, Mohelnice

Dobrý den. Z praktického hlediska z červenohnědé tmavočervenou (višňovou) neuděláte! Ale hodně záleží na pigmentech a jak hodně tam je hnědé a zelené.(zpravidla červenohnědý odstín obsahuje i zelenou ..
Zobrazit celou odpověď1 2 3 4 5 6 7 8 9
  Vzorník RALVzorník RAL   Vzorník NCSVzorník NCS
Barvy Laky - Parkování
Barvy Laky - Měření odstínu
Barvy Laky - Zákaznická karta

Home   O nás   E-shop   Drogerie   Parfumerie   Papírnictví   Barvy-laky   Ke stažení  

spina.cz