Home         O nás         E-SHOP         Drogerie         Parfumerie         Papírnictví         Barvy laky
Spina.cz na Facebooku

Barvy, laky

Vítejte v zavedené prodejně s nátěrovými hmotami!

V našem Příbramském obchodu „Prodejna barev“, naleznete velký výběr nátěrových hmot na dřevo, kov i jiné podklady. Nabízíme malířské barvy, fasádní nátěry, průmyslové polyuretanové a epoxidové, alkyduretanové systémy , k dostání je rovněž nejrůznější ředidla, lepidla, pomůcky pro řemeslníky, štětce válečky a široký chemický sortiment.
Od 1.03.2011 jsme součástí prodejní sítě „Prodejna barev“.
Vlastníme tónovací systém Primalex a Tikkurila jak pro dekorativní tak i průmyslové barvy. Samozřejmostí je u nás spektrofotometr, kterým dokážeme namíchat jakýkoli odstín z přineseného vzorku, nebo např. ofocení fasády přímo na Vašem domě.
V našem sortimentu naleznete např. výrobky: Luxol, Dulux, Balakryl, Eternal, Universál, Motip, Soudal, Henkel, Hostagrund – Hammerite, Primalex, Remal..
Tónované barvy Primalex: Procolor, a Tikkurila: Miranol, Empire, Unica, Optiva, Finngard, Temalac, Temadur atd.
Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v prodejně Barvy-laky, Pražská 32, Příbram.

Úvodní stránka
O nás
Kontakty
Přejít do e-shopu
Novinky
Slevy, akce
Obchodní podmínky
Registrace
Drogerie Příbram
Drogerie Dobříš
Parfumerie Příbram
Parfumerie Dobříš
Prodejna
Sortiment
Tónovací studio
  Prodejna
Barvy Laky - Prodejna
  Sortiment
Barvy Laky - Sortiment
  Tónovací studio
Barvy Laky - Tónovací studio
  Význam barev
Barvy Laky - Význam barev
  Základy míchání barev
Barvy Laky - Základy míchání barev
  Poradna
Barvy Laky - Poradna
  Kontakt
Barvy Laky - Kontakt

Barvy Laky - poradna

Zeptejte se nás:

Informace o zpracování osobních údajů
Na Váš dotaz odpovíme jak jen to bude možné (PO-PÁ 8-18, SO 8-12)Barvy Laky - poradna17.06. 2013 21:39

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na dobrou ochranu ocelového sloupu držíci přístřešek před domem. Jedná se mi o část pod urovní terenu, kde budou vrstvy Bestu pisku a štěrku. Sloup je zabetonován v patce.děkuji

Dobrý den. Dobrá kombinace na ocelové konstrukce, která bude zahrnuta štěrkem je např. základní barva Formex a vrchní nátěr lak asfaltový. Nebo když bude část konstrukce koukat ven tak jednošic ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna26.05. 2013 18:06

Dobrý den, můžu použít barvu Finngard Novasil na překrytí cca 7 let starého akrylátového nátěru (Primalex malvena) na starším rodinném domě? Fasáda je zcela v pořádku, stejného stáří jako akrylátový nátěr - dům ale nemá hydroizolaci... Díky za info.

Finngard Novasil

Dobrý den. Fingard Novasil je akryl-silikonová fasádní barva+ Fingard silikonová penetrace, která by měla být na nenatřené povrchy. Ve Vašem případě lze barva použít, ale bez penetrace. První, ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna06.05. 2013 15:59

Dobrý den chtěl bych namichat purpurovou barvu muzete mi poradit z jakych barev namicham purpurovou barvu?
Dobrý den. V tomto případě asi nemá smysl barvu míchat sám doma. Purpurová (známá též jako magenta nebo nachová) je barva vytvořená ze stejného poměru červeného a modrého světla. To je ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna25.04. 2013 09:11

Dobrý den,mám dotaz mícháte také barvy podle čísla v technickém průkazu? Jedná se o barvu číslo 4710 Královská modrá. Děkuji za Vaši odpověd a přeji hezký den.
Dobrý den. Barvu "modř královská" 4710 máme pouze ve spray, balení 150ml. Receptůru pro tónovací stroj v tomto odstínu nemáme. S pozdravem Barvy-laky.

Barvy Laky - poradna16.04. 2013 17:10

dobry den potrebuji ztmavit světly odstín červene jakoubarvu mam pridat děkuji
Dobrý den. Ztmavit sv. červený odstín lze vínově červeným nebo červenohnědým odstínem. Vše ale doporučuji nejdříve vyzkoušet v malém množství předem! S pozdravem Barvy-laky

Barvy Laky - poradna09.03. 2013 22:46

Dobrý den, chci se zeptat na to, jaké akrylové barvy jsou co se týče kvality ztráty sytosti barev časem - jejich vyblednutím - nejtrvanlivější. Je v tomto směru nějaké vodítko na výrobcích a jaké? A jak si stojí malířské akrylové barvy do interiérů v porovnání s malířskými uměleckými akrylovými barvami na obrazy? Děkuji Vám za odpověď. J.Lípa Praha
Dobrý den, níže uvedené barvy od firmy PRIMALEX a TIKKURILA mají dobrou světlostálost, ale záleží na vybraném odstínu jelikož je to v interiéru mají syté odstíny lepší světlostálost ne ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna25.02. 2013 15:20

Dobrý den,
prosím vás o radu, jak namíchat oranžovou barvu na nějaký tmavý odstín třeba zelené nebo hnědé. Jakou barvu mám přidat, aby vznikla barva nejblíže požadovanému odstínu. Konkrétně se jedná o syntetický email S 2013, odstín 7550. Děkuji předem za radu. S pozdravem Fejtek.

Dobrý den. Bohužel z oranžové 7550 (oranž návěstní) v žádném případě neuděláte zelenou a hnědou pouze světlou a to v případě že bude větší podíl hnědé (např.2880 hněď kaštanová) nežli oranžové. ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna04.02. 2013 09:59

dobrý den, ráda bych se zeptal, jak odstraním dehtové skvrny na komíně v obytné místnosti. Śpatným topením souseda se mi na komíně v půdním bytě objevily velké dehtové skvrny, které jsou i cítit. V komíně se již netopí,ale skvrny jsou cítit stále. Rád bych se zeptal, jakými prostředky bych tyto skvrny překryl. Děkuji moc za radu a hezký den Brejžek Filip
Dobrý den, na uvedený problém by se mohl použít nátěr DENIKOL tento nátěr slouží pro izolaci nikotinových a dehtových skvrn na stěnách a stropech, pro lepší vlastnosti nátěru je vhodná ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna02.01. 2013 15:26

Dobrý den, smrkové dřevo na pergole atd. jsem natřel alkydovou slabovrstvou lazurou Sokrates v odstínu TEAK. Na vrata a plot mám ale modřín a na toto dřevo je mi doporučována Tikkurila, kterou bych rád použil. Můžete mi poradit, jaké číslo barvy nebo jaká čísla barev Tikkurila odpovídají barvě TEAK u Sokratesu?
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, od firmy Tikkurila je na trhu např. VALTTI COLOR. http://www.tikkurila.cz/dekorativni_barvy/vyrobky/vyrobky_do_exterieru/drevene_ploty/valtti_color.1355.shtml Venkovní dřevě ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna11.11. 2012 17:45

Dobrý den, potřebuji poradit když mám doma zbylou jednosložkovou fasádní omítku-SILIKONTOP v barvě šedé -3275 jestli jde namíchat v jiný odstín který bych chtěl použít v interiéru a hlavně jaký odstín vznikne přimícháním jiné barvy např, červené ,modré, žluté nebo jiné. U bílé barvy je to jasné ale u šedé si nevím rady. Děkuji za odpověď.
Dobrý den.. Bohužel v tomto případě neporadíme. Níže uvedenou barvu neznáme a uvedenou číselnou vzorkovnici také ne. U silikonových a silikátových barev ( jak z názvu výrobku vyplývá) se většin ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna02.11. 2012 23:50

Dobrý den, prosím Vás o radu ohledně namíchání odstínu barvy.Zaujala mě značka barev FERRO COLOR. Má dobré krycí vlastnosti a spojuje v sobě barvu základovou i vrchní. Pouze má omezenou škálu barev. K mnou požadované barvě odstínu višňová tmavá byla nejblíže červenohnědá. A tak jsem ji koupil. Poraďte mi s jakou barvou stejné značky ji mám smíchat aby mi vznikla tmavočervená (ˇvišňová). Mnohokrát Vám děkuji za odpověď.

Honza Mlčoch, Mohelnice

Dobrý den. Z praktického hlediska z červenohnědé tmavočervenou (višňovou) neuděláte! Ale hodně záleží na pigmentech a jak hodně tam je hnědé a zelené.(zpravidla červenohnědý odstín obsahuje i zelenou ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna17.10. 2012 09:56

Omlouvám se za překlep v emailové adrese. Můžete poradit, kterou v současné době vyráběnou barvu použít při opravách drobných oděrů vnitřních dvěří , které byly před časem při výrobě ošetřeny nátěrem Pinjasol Tec- Perusain UN 1263 (odstín přibližně jako mahagon)?

Dobrý den. Pinjasol perusain máme skladem. Nejmenší balení je ovšem jen 3lt. Tikkurila nepoužívá názvoslový odstínů, jen čísla. Vámi uvedené číslo není číslo odstínu. Pokud zajdete k nám na pr ..
Zobrazit celou odpověď1 2 3 4 5 6 7 8 9
  Vzorník RALVzorník RAL   Vzorník NCSVzorník NCS
Barvy Laky - Parkování
Barvy Laky - Měření odstínu
Barvy Laky - Zákaznická karta

Home   O nás   E-shop   Drogerie   Parfumerie   Papírnictví   Barvy-laky   Ke stažení  

spina.cz