Home         O nás         E-SHOP         Drogerie         Parfumerie         Papírnictví         Barvy laky
Spina.cz na Facebooku

Barvy, laky

Vítejte v zavedené prodejně s nátěrovými hmotami!

V našem Příbramském obchodu „Prodejna barev“, naleznete velký výběr nátěrových hmot na dřevo, kov i jiné podklady. Nabízíme malířské barvy, fasádní nátěry, průmyslové polyuretanové a epoxidové, alkyduretanové systémy , k dostání je rovněž nejrůznější ředidla, lepidla, pomůcky pro řemeslníky, štětce válečky a široký chemický sortiment.
Od 1.03.2011 jsme součástí prodejní sítě „Prodejna barev“.
Vlastníme tónovací systém Primalex a Tikkurila jak pro dekorativní tak i průmyslové barvy. Samozřejmostí je u nás spektrofotometr, kterým dokážeme namíchat jakýkoli odstín z přineseného vzorku, nebo např. ofocení fasády přímo na Vašem domě.
V našem sortimentu naleznete např. výrobky: Luxol, Dulux, Balakryl, Eternal, Universál, Motip, Soudal, Henkel, Hostagrund – Hammerite, Primalex, Remal..
Tónované barvy Primalex: Procolor, a Tikkurila: Miranol, Empire, Unica, Optiva, Finngard, Temalac, Temadur atd.
Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v prodejně Barvy-laky, Pražská 32, Příbram.

Úvodní stránka
O nás
Kontakty
Přejít do e-shopu
Novinky
Slevy, akce
Obchodní podmínky
Registrace
Drogerie Příbram
Drogerie Dobříš
Parfumerie Příbram
Parfumerie Dobříš
Prodejna
Sortiment
Tónovací studio
  Prodejna
Barvy Laky - Prodejna
  Sortiment
Barvy Laky - Sortiment
  Tónovací studio
Barvy Laky - Tónovací studio
  Význam barev
Barvy Laky - Význam barev
  Základy míchání barev
Barvy Laky - Základy míchání barev
  Poradna
Barvy Laky - Poradna
  Kontakt
Barvy Laky - Kontakt

Barvy Laky - poradna

Zeptejte se nás:

Informace o zpracování osobních údajů
Na Váš dotaz odpovíme jak jen to bude možné (PO-PÁ 8-18, SO 8-12)Barvy Laky - poradna15.12. 2013 10:11

z jakýchbarev vznikne černá??

Dobrý den. Černá barva vznikne smícháním všech základních barev ve stejném poměru. (t.j.červená, žlutá a modrá) S pozdravem barvy-laky.

Barvy Laky - poradna10.12. 2013 18:56

Dobrý den.

Máte prosím nějaké zkušenosti s použitím Astraxil – venkovní olej na dřevo na venkovní dubové dveře?

Děkuji J. Buchar

Dobrý den, produkty značky ASTRA VERNICI prodáváme přes 12 roků a z venkovních produktů je ASTRAXIL nejpoužívanější venkovní výrobek této značky. Výrobek již obsahuje úč ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna05.11. 2013 01:09

Dobrý večer. Prosím o radu ...Budeme natírat podlahu v Dílně, koupili jsme Akrylovou barvu Zebrakryl HS od Fa.Mafix. Barva byla cenově velmi výhodná, jenomže je žlutá a to se nám nelíbý. Ráda bych se dozvěděla, jakou barvou lze barvu namíchat aby nám hodila jakýkoli jinný odstín než žlutý. Děkuji
Dobrý den. Bohužel v tomto případě Vám neporadíme, neb tuto barvu, složení, pigmenty a výrobce neznáme. Určitě Vám velice rádi poradí, tam kde jste barvu koupila. S pozdravem barvy-laky.

Barvy Laky - poradna03.11. 2013 20:49

Dobrý den, sháním opravdu bezbarvý lak na dřevo, který by po nátěru co nejméně změnil odstín dřeva. Můžete mi něco doporučit? Děkuji za odpověď
Dobrý den, z dotazu nevíme zdali se jedná o lakování dřeva v interiéru nebo v exteriéru a co je to za druh dřeva. Většina laků vzhled dřeva nepatrně změní. U nás na prodejně si můžete ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna27.10. 2013 19:55

prosim vas co vznikne smichanim sedej a hnedej barvy dekuji
Dobrý den. Smícháním středně hnědé (čsn2320) s světle šedou (čsn1010) vznikne oříškově hnědá. Když použijete tmavší šedou vznikne tmavě hnědá neurčitého odstínu až vojenská khaki do hnědá. Zdal ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna02.09. 2013 20:33

Dobrý den,

chtěli bychom se zeptat, jaký nátěr je vhodné použít do koupelny na seškrábanou omítku?

Děkuji, Tomášková

Dobrý den, z vhodných nátěrů do kopelny je např. TIKKURILA SEMI MATT [20] Ideálně se hodí na nátěry omítek, betonu, cihel, sádrokartonu nebo dřevotřísek, ale také na nátěry ště ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna09.08. 2013 18:45

Dobrý den, potřebovala bych na novém smrkovém dřevě dosáhnout odstínu mořidla antik, které se používá na nábytek prodávaný v obch. domě Ikea - konkrétně např. nábytek Leksvik (viz. http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40033862/) . Nemáte nějaké zkušenosti nebo neprodával jste již někomu mořidlo k tomuto účelu? Ikea sice nabízí mořidlo antik, ale to je velmi světlé i při větším počtu nátěrů (zvláště na tom smrkovém dřevě)


děkuji, M.Faitová


Dobrý den, Bohužel každý výrobce má jiné odstíny pod různými názvy, které mezi sebou nejsou kompatibilní! Nejlepší je přijít přímo na prodejnu kde máme vzorky mořidel. Ideální je kdyb ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna27.07. 2013 21:49

Dobrý den,
chtěli bychom natřít náš starý, zrekonstruovaný dům fasádní barvou. Aktuálně má dům bílou fasádu neznámeho původu. Dům je postaven ze smíšeného zdiva, převážně vepřovic. Obáváme se, že penetrací a fasádním nátěrem se vnější stěny uzavřou a přestanou dýchat a uvnitř by se mohla vyskytnout plíseň a vlhkost. Prosím tedy o radu, jaký typ penetrace a fasádní barvy použít. Děkuji, Smolíková

Dobrý den, fasádní barva která má dobrou paropropustnost je např. PRIMALEX SILIKA - pro nátěry fasád s výbornou krycí schopností a paropropustností též dokonalá přilnavost k minerální ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna17.06. 2013 21:39

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na dobrou ochranu ocelového sloupu držíci přístřešek před domem. Jedná se mi o část pod urovní terenu, kde budou vrstvy Bestu pisku a štěrku. Sloup je zabetonován v patce.děkuji

Dobrý den. Dobrá kombinace na ocelové konstrukce, která bude zahrnuta štěrkem je např. základní barva Formex a vrchní nátěr lak asfaltový. Nebo když bude část konstrukce koukat ven tak jednošic ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna26.05. 2013 18:06

Dobrý den, můžu použít barvu Finngard Novasil na překrytí cca 7 let starého akrylátového nátěru (Primalex malvena) na starším rodinném domě? Fasáda je zcela v pořádku, stejného stáří jako akrylátový nátěr - dům ale nemá hydroizolaci... Díky za info.

Finngard Novasil

Dobrý den. Fingard Novasil je akryl-silikonová fasádní barva+ Fingard silikonová penetrace, která by měla být na nenatřené povrchy. Ve Vašem případě lze barva použít, ale bez penetrace. První, ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna06.05. 2013 15:59

Dobrý den chtěl bych namichat purpurovou barvu muzete mi poradit z jakych barev namicham purpurovou barvu?
Dobrý den. V tomto případě asi nemá smysl barvu míchat sám doma. Purpurová (známá též jako magenta nebo nachová) je barva vytvořená ze stejného poměru červeného a modrého světla. To je ..
Zobrazit celou odpověď

Barvy Laky - poradna25.04. 2013 09:11

Dobrý den,mám dotaz mícháte také barvy podle čísla v technickém průkazu? Jedná se o barvu číslo 4710 Královská modrá. Děkuji za Vaši odpověd a přeji hezký den.
Dobrý den. Barvu "modř královská" 4710 máme pouze ve spray, balení 150ml. Receptůru pro tónovací stroj v tomto odstínu nemáme. S pozdravem Barvy-laky.1 2 3 4 5 6 7 8
  Vzorník RALVzorník RAL   Vzorník NCSVzorník NCS
Barvy Laky - Parkování
Barvy Laky - Měření odstínu
Barvy Laky - Zákaznická karta

Home   O nás   E-shop   Drogerie   Parfumerie   Papírnictví   Barvy-laky   Ke stažení  

spina.cz